آخرین اخبار

برپایی نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد در زواره + تصاویر

‍ به گزارش خبر گزاری آوای مرتضی عابدان زاده دبیر برگزاری نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد طی گفت و گویی با خبرنگار ما عنوان نمود : نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد به مدت یکماه باهمکاری حوزه مقاومت بسیج شهید صدوقی زواره ، اداره بهزیستی، مرکز بهداشت و درمان شهرستان، پایگاه بسیج شهدای بنجیره زواره واداره آموزش و پرورش زواره در محل کانون آینده سازان زواره در حال برگزاری است.
عابدان زاده افزود کلیه دانش آموزان دختر و پسرمنطقه زواره که حدود ۹۵۰ نفر بوده به صورت کلاس به کلاس طبق برنامه ارسالی به مدارس با مربیان خود از نمایشگاه بازدید می نمایند.
مسئول برگزاری نمایشگاه در خصوص بخش های نمایشگاه بیان داشت نمایشگاه شامل هفت مرحله بوده که هر دور بازدید برای دانش آموزان حدود ۴۰ دقیقه زمان لازم دارد.
عابدان زاده در پایان از همه دست اندر کاران به خصوص مسئول محترم کانون آینده سازان زواره سرکار خانم عابدینی که زحمت هماهنگی مدارس را به عهده دارند و آقای عبدالصمد جلیلیان که در روایتگری نمایشگاه همکاری می کنند تشکر و قدردانی نمود.

به همت اداره بهزیستی شهرستان، پایگاه مقاومت بسیج شهدای بنجیره زواره ، مرکز بهداشت شهرستان و همکاری اداره آموزش و پرورش منطقه زواره و کانون آینده سازان زواره نمایشگاهی شامل برنامه های :
– نمایشگاه پوستر
– مسابقه از نمایشگاه پوستر
– میز نکبت(نمایش اثرات دخانیات ، قلیان و مواد مخدر و افیونی به شکل تجسمی)
– میز نشاط و شادابی(نمایش تجسمی بیش از ۶۰ فعالیت سالم و نشاط آورر در شهر زواره)
– نمایش کلیپ آموزشی ۱۰ دقیقه ای
– اهدای کتابچه “حواستو جمع کن” در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی
– پذیرایی
از شنبه ۲۲ مهر شروع به کار کرده و تا پوشش کامل دانش آموزان دختر و پسر دبیرستانی دور اول و دوم (حدود ۹۵۰ نفر)که به صورت کلاس به کلاس از نمایشگاه بازدید می کنند دایر می باشد.
هزینه برگزاری نمایشگاه توسط نهادهای مذکور تامین شده و در فاز دوم ، برنامه آموزشی برای والدین در مدارس برگزار می گردد.

Share Button

درباره همشهری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme