آخرین اخبار

فرماندار اردستان : نبود اورژانس اجتماعی در اردستان یکی از نیازهای شهرستان است

فرماندار اردستان گفت:
نبود اورژانس اجتماعی در اردستان یکی از نیازهای شهرستان
علیرضا غیور افزود: جهت مقابله با آسیب های اجتماعی شهرستان احتیاج به اورژانس اجتماعی ، مرکز رصد رفتاهای پرخطر آسیبهای اجتماعی و ایجاد مراکز مراقبتهای روانی اجتماعی می باشد

به گزارش خبرگزاری آوای از اردستان : پیش از ظهر امروز در کارگروه آسیب های اجتماعی شهرستان اردستان با حضور مدیر کل استان بیان کرد: در باره مشکل آسیبهای اجتماعی باید کلیه دستگاهها با یکدلی و روحانیت معزز در صحنه باشند.

وی افزود:نیازها شهرستان در مقابله با وضعیتی که داریم جهت مقابله با آسیب های اجتماعی شهرستان احتیاج به اورژانس اجتماعی ، مرکز رصد رفتاهای پرخطر آسیبهای اجتماعی و ایجاد مراکز مراقبتهای روانی اجتماعی ایجاد بکنیم.

غیور افزود :نسبت درصد جوانهای شهر زواره به افراد میانسال و مسن تر کمتر می باشد و باعث عدم نشاط و شادابی در سطح جامعه شده است و یکی از دلایل نبود نشاط اجتمای در سطح شهرستان همین دلیل می باشد.
مسئول کارگروه آسیبهای اجتماعی تصریح کرد:در سال ۹۵ تعداد ۵۹ مصوبه بوده است که ۵۵ مصوبه اجرا شده و ۴ مصوبه در دست اجرا می باشد.
کبریایی بیان کرد: آهنگ رشد طلاق در شهرستان اردستان ۱۶/۵درصد می باشد وسن طلاق در شهرستان ۷۰ درصد بین سنین ۱۷ تا ۲۵ سال می باشد و با بیان ایجاد کارگروهها یی که در سال ۹۵ با رشد ۳۰۰ درصدی نسبت به سال ۹۴ برگزار گردید.
ریاست بهزیستی اردستان تصریح کردند: کمرنگ شدن اعتقادات مذهبی در سطح شهرستان باعث ایجاد آسیب های اجتماعی شده است و نیروهای بومی در سطح شهرستان بکار گرفته شده
مطلب زاده افزود:شاکله خانواده ها تغییر کرده و مشکلات روحی روانی بیشتر شده است، مهارتهای زندگی کمتر شده و رفتارهای پر خطر بیشتر شده است.
وی افزود :مهمترین کار در بهزیستی اطلاع رسانی و اموزش می باشد که باید علمی و بروز باشدو باید شیوه های نوین را در اموزش بکار گیری بکنیم و میتوانیم ازسمینارها و مساجد و محله ها اموزش ها را شروع کنیم اموزش ها همراه با جلوگیری از طلاق و اعتیاد باشد.

Share Button

درباره همشهری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme