آخرین اخبار

گزارش خبرگزاری آوای از جلسه شورای ترافیک شهرستان اردستان

در جلسه شورای ترافیک شهرستان اردستان مطرح شد
تعریض و آسفالت پیچ روبروی روستای دیزلو در لاین دوم جاده اردستان به اصفهان
در جلسه شورای ترافیک شهرستان اردستان مقرر شد: اداره‌های راه و شهرسازی و راهداری با همکاری و مشارکت نسبت به تعریض و آسفالت پیچ روبروی روستای دیزلو در لاین دوم جاده اردستان به اصفهان اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری آوای از اردستان، عصر امروز در جلسه شورای ترافیک شهرستان ضمن بررسی مصوبات قبل و اجرایی شدن تعدادی از آن‌ها موارد جدیدی هم بیان شد.

در این جلسه مقرر شد علائم راهنمایی و هشدار دهنده در پیچ‌های خطرناک روستای داوران نصب شود و جاده مسکن مهر به سمت روستای داوران مورد کارشناسی قرار گیرد؛ همچنین به پیگیری و رفع نواقص چراغ‌های روشنایی جاده ترانزیت مقابل شهر مهاباد اقدام و مقرر شد پیمانکار ملزم به روشن کردن چراغ‌های خاموش شود.

مرتضی صادقی همچنین به مسائل و مشکلات ترافیکی خیابان‌های شهر زواره و سرعت‌کاه‌های موجود در شهر پرداخت و اظهار داشت: سرعت‌کاه‌های شهر در بعضی موارد به جای افزایش ایمنی در خیابان‌ها بیشتر موجب خسارت‌های جانی شده است و باید طرح‌های اصلاحی جایگزین شود.

وی افزود: در مورد بلوار رهبر زواره تصمیمات ترافیکی لازم اتخاذ و همچنین مقرر شد که با کامیون‌هایی که اقدام به تخلیه نخاله‌های ساختمانی در کنار جاده‌ها می‌کنند برخورد قاطع صورت گیرد.

شهردار زواره در ادامه از عملیاتی شدن فاز دوم بلوار جانباز خبر داد و تصریح کرد: عملیات اجرایی میدان مصلی تا پل راه‌آهن در مراحل پایانی قرار گرفته است.

همچنین در این جلسه مقرر شد اداره‌های راه و شهرسازی و راهداری با همکاری و مشارکت نسبت به تعریض و آسفالت پیچ روبروی روستای دیزلو در لاین دوم جاده اردستان به اصفهان اقدام کنند.

Share Button

درباره هم محلی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme