آخرین اخبار

اجرای ۴ طرح عمران شهری و خرید چند دستگاه ماشین آتش نشان توسط شهرداری اردستان

شهردار اردستان از اجرای ۴ طرح عمران شهری با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و ۲۰۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارهای شهرداری خبر داد.

سید محمد هادی موسوی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ساخت دو آب نمای خشک و تر در ورودی جنوب اردستان، نصب ست ورزشی در بلوارهای دانش آموز، مدرس و مفتح و نصب اسباب بازی در پارک کودک و نوجوان با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اجرا شده است.
وی با بیان این که جهت تکمیل و افزایش روشنایی معبرهای سطح شهرستان بالغ بر ۲ میلیارد ریال هزینه شده است تصریح کرد: طرح روکش آسفالت بلوار شهید بهشتی نیز در دستور کار این شهرداری قرار دارد.
شهردار اردستان هم چنین از خرید یک دستگاه کامیون ایسوزو مجهز به دستگاه بتون بر و چوب بر و دیگر تجهیزات کامل آتش نشانی نیز خبر دارد و افزود: با پیگیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مساعدت وزارت کشور، شهرداری اردستان تنها ۱۰ میلیارد و ۳۰۰۰ میلیون ریال برای خرید این خودرو پرداخت کرده است.

موسوی خاطرنشان کرد: ۲ دستگاه نیسان آتش نشانی با اعتبار بالغ بر ۱۱میلیارد ریال نیز خریداری شده و در آینده نزدیک تحویل آتش نشانی می شود.
شهردار اردستان گفت: در حال حاضر آتش نشانی اردستان چهار دستگاه خودرو آتش نشانی در اختیار دارد که با توجه به پراکندگی شهرستان و وجود جاده ترانزیت و محله های قدیمی هنوز با کمبود انواع خودروهای آتش نشانی مواجه هستیم.
وی کمبود بالابر آتش نشانی بویژه برای حدود ۶۰۰ واحد آپارتمان مسکن مهر اردستان را یادآوری و خاطر نشان کرد: در حال حاضر شهرداری اعتباری جهت خرید این دستگاه در اختیار ندارد.
شهردار اردستان عدم تحقق اعتبارات تملک دارایی و عمل نکردن برخی از اداره ها به تعهدهای خود در قبال شهرداری را از دیگر مشکل های شهرداری اعلام کرد.
مرکز شهراردستان در ۱۱۸۸ کیلومتری شمال مرکز استان اصفهان قرار دارد.

Share Button

درباره هم کار

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme