آخرین اخبار

گزارش هواشناسی شهرستان از زبان رئیس اداره هواشناسی اردستان

رئیس اداره هواشناسی اردستان:
بارش سال زراعی اردستان ۶۰ میلیمتر بوده است
رمضانپور با بیان این که بارش سال زراعی اردستان تاکنون ۶۰ میلیمتر بوده است، گفت: انتظار می رود طی یک ماه آینده با بارش های نرمالی که در منطقه خواهد آمد، میزان بارش سال زراعی به ۹۵ میلیمتر هم برسد.
وضعیت بارش روی منطقه اردستان از بعدازظهر روز جمعه بصورت رگباری همراه با رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید ایجاد خواهد شد.

جواد رمضانپور عصر امروز گفت: شرایطی بوجودآمده بیشتر در جنوب شهرستان اردستان با شدت بیشتری متصور است که احتمالا منجر به سیل و آب گرفتگی بعضی از نقاط شهرستان خواهد شد.

وی افزود: ادامه این شرایط برای شنبه شب هم پیش خواهد آمد و اوج این بارندگی که امشب خواهد بود و اطلاعیه هم صادر شده که حالت اخطاری دارد تا مردم در زمان سیل یا پدیده آب گرفتگی در مسیر این آب ها قرار نگیرند.

رمضانپور با بیان اینکه اوج فعالیتهای بارشی تا شنبه صبح ادامه دارد، تصریح کرد: شرایط بوجود آمده تا اواخر شنبه در منطقه خواهد بود و بعد از آن شرایط پایداری را شاهد هستیم.

رئیس هواشناسی اردستان تصریح کرد: اواخر هفته بعد یک سیستم و جوی وارد منطقه می شود که بارش باران را بصورت رگباری برای منطقه به ارمغان می آورد.

وی تصریح کرد: بارش های منطقه اردستان در ایام نوروز بصورت رگباری بوده که در نقطه ای از منطقه باران خوب و نرمال و در نقطه دیگر باران رگباری و کمی را شاهد هستیم.

Share Button

درباره همشهری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme