آخرین اخبار

چند خبر نوروزی از آموزش و پرورش زواره + تصاویر


پیام تبریک نوروزی مدیر کل محترم آموزش وپرورش
به نام خدا

به نام همان خداوندی که شاخه های بی فروغ را به گوشه عنایتی شکوفه دار می کند و طبیعت به خواب رفته را به نوازشی بیدار می سازد و جاری زلال چشمه ها و رودها را سخاوت مندانه به عطشناکی زمین می بخشد .

بهار دیگری از راه رسیده است ، اینک با تپش قلب بهار عرصه و سپهر حقیقت برای هر بلند پروازی گشوده شده ، اینک همه زمینه ها برای بالندگی ، شکوفایی ، شادابی و طراوت فراهم گشته است . تبسم طبیعت زندگی آفرین و امید بخش است . طلوع خورشید نوید سعادتمندی و سربلندی است .

آنها که در مسیر یادگیری هستند و در حال پیمایش در مسیر دانایی می باشند درونی از جنس همین صفای بیرونی دارند و بهاری دائمی را در جان خویش تجربه می کنند ، هر روز سبز می شوند ، جوانه می زنند ، شکوفه می دهند و به برو بار می نشینند . اینان طعم خوش بهار و تحول طبیعت را بهتر و بیشتر حس می کنند و به شکرانه آن نعمت های بی کران الهی را پاس می دارند .

بهار دیگری برما آمده است با همه زیبندگی و درخشش و برکاتش و با همه شکوهمندی و شکوفائی اش ، کشور ما چون چهار دهه اخیر مانند سرو رعنا در میان توفان بی امان مشکلات استوار ایستاده است و عظمت خود را به دنیا ثابت کرده ، انوار تابناکی که از کانون ولایت می تابد و جاری تلاش هایی که نقش آفرینان دولت تدبیر و امید برای شنیدن بوی بهبود از اوضاع جهان انجام داده اند کشور را در مسیر تعالی قرار داده و لازمه تحقق این آبادانی صبوری است .

هر تلاشی با توجه به نظر داشتن عامل زمان به ثمر می رسد و اگر همه این اقدامات را به زر ورق اخلاق بیاراییم متوجه خواهیم شد که علیرغم مشكلات وكارشكني هاي دشمنان اين ملت بزرگ ، میهن عزیزمان با شتاب و شجاعت به سمت افق های روشن حرکت می کند.

به برکت این بهار و لطف بی دریغ الهی فصل سبز دیگری در زندگی ما رقم می خورد و امیدوارم که فرهنگیان شریف و دانش آموزان عزیز به عنوان اعضای یک خانواده بزرگ و سرافراز بر سفره تنعمات ربوبی بیاسایند و سالی سرشار از سربلندی و سعادتمندی را در پیش داشته باشند و همه لحظه های سال جدید بر آنان مبارک باشد.

محمد حسن قائدیها
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان

تقدیم ۱۵۰ اصله نهال توسط دانشجو معلمان ،محمدصالح جعفری و سیدمحمد طباطبایی، به اداره آموزش و پرورش زواره و کاشت یک نهال همراه با ریاست اداره آقای حیدری در حیاط اداره

♧ جشنواره سبزه کاری دبستان خدیجه کبری تلک آباد

♧ آماده سازی وافتتاح پایگاه اسکان منطقه زواره

♧ جشن نماز نوآموزان پیش دبستانی کوثرو اهدا جوایزبا 

همکاری وبرنامه ریزی مشترک کانون سابقون مسجدروستای تلک اباد.با تشکر از حجت الا سلام فخاری

Share Button

درباره همشهری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme