آخرین اخبار

افتتاح مدرسه ی خیر ساز توسط وزیر آموزش و پرورش در شهر زواره + گزارش تصویری

به گزارش خبرگزاری آوای، وزیر آموزش پرورش با حضور در شهر زواره مدرسه خیر ساز قریب شجاعی را افتتاح کرد.
وزیر محترم آموزش وپرورش جناب آقای دانش آشتیانی، ابتدا در محل گلستان شهدای شهر زواره حضور یافت و ضمن ادای احترام به شهدا مورد استقبال مقامات محلی مردم و فرهنگیان قرار گرفت.

ایشان در ادامه با حضور در محل سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش منطقه زواره به ایراد سخن پرداختند. در این مراسم که با حضور حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت ؛ قائدیها ، مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان و معاونین اداره کل ؛ طباطبایی نژاد نماینده مردم شهرستان اردستان و همچنین فرهنگیان زواره همراه بود در مورد نقش معلم در آموزش و پرورش مطالبی بیان شد.

دانش آشتیانی ، وزیر آموزش و پرورش در جمع فرهنگیان آموزش و پرورش زواره فرمودند : مهمترین وظیفه معلم پرداختن به امور تربیتی و رشد فکر و اندیشه دانش آموزان است و این مهم از طریق الگوهای رفتاری امکان پذیر است. وی در ادامه افزود : نقش معلم و کلاس در آموزش و پرورش بی بدیل است .

در انتها آئین افتتاحیه دبیرستان پسرانه خیر ساز قریب شجاعی زواره با حضور احمدی دانش آشتیانی ، وزیر آموزش و پرورش ؛ قائدیها، مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان و نماینده مردم شهرستان اردستان در مجلس شورای اسلامی مهندس سجاد مدیر کل نوسازی فرماندار خانواده خیر محترم هاشم زایی وتنی چند از مسئولین شهرستان ومنطقه برگزار شد

شایان ذکر است که در مدرسه قریب شجاعی با زمینی به مساحت دو هزار و ۸۰۰ متر مربع و زیربنای ۷۲۰ متر مربع ساخته شده است.
برای افتتاح این مدرسه شش کلاسه ۱۰ میلیارد ریال از سوی خیر قریب شجاعی هزینه شده است.
مدرسه قریب شجاعی در دوره متوسطه اول پذیرای دانش آموزان شهر زواره است. 

Share Button

درباره همشهری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme