آخرین اخبار

پیام های تسلیت جهت درگذشت والده مکرمه شهید محمد علی لباف قاسمی زواره

(( انا لله و انا الیه راجعون ))
همکار محترم جناب مهندس محمد علی لباف قاسمی
در اینجا لازم است از طریق این رسانه این مصیبت دردناک را خدمت خانواد شماو دیگر بستگان تسلیت گفته و آرزوی مغفرت و آمرزش برای مرحوم و صبر جزیل برای بستگان وی از درگاه خداوند متعال مسئلت نماییم

روحش شاد و یادش گرامی باد
(بخشداری زواره)

جناب مهندس محمد علی لباف قاسمی درگذشت مادر بزرگ گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می کنم و از خداوند منان آرزوی صبر و سلامتی برای شما و خانواده محترمتان دارم.
پایگاه اتشنشانی روستایی بخش زواره

همکار گرامی جناب اقای مهندس محمد علی لباف قاسمی خبردرگذشت مادربزرگ عزیزتان چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست خداوند قرین رحمتش فرماید
(شرکت تعاونی دهیاران بخش زواره)

انا لله و انا الیه راجعون «و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی،جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید»
جناب مهندس محمد علی لباف قاسمی درگذشت مادر بزرگ گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .
سید مهدی آموزگار

جناب مهندس محمد علی لباف قاسمی خداوند شما را اجر صابرین دهد که حضرتش فرمود:و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون. عرض تسلیت حقیر را بپذیرد.
از طرف دهیاری های روستا های بخش زواره

Share Button

درباره همشهری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme