آخرین اخبار

فرمانده بسیج زواره در مصاحبه با خبرگزاری آوای: رزمایش “الی بیت المقدس” در ۱۳و۱۴ آبان ماه برگزار میشود.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید صدوقی زواره فرمودند: رزمایش “الی بیت المقدس” سیزدهم وچهاردهم آبان ماه با حضور گردان های بیت المقدس برگزار می شود.
سروان حمامی در نشست خبری باخبرنگار خبرگزاری آوای، با بیان اینکه جنگ واقعیتی است که در شرایط غافلگیری استراتژیک رخ می دهد، اظهار کرد: جنگ همانند صلح بخشی از سیمای زندگی ما را تشکیل می دهد؛ همانگونه که ما در تلاش برای برقراری صلح هستیم باید از آمادگی لازم جهت مقابله با شرایط بحرانی برخوردار باشیم که یک عامل بازدارندگی محسوب می شود.وی افزود: تجربه ثابت کرده است کشورهایی که آمادگی لازم را جهت مقابله با مشکلات و حوادث ندارند در شرایط صلح هم نمی توانند کشور خود را مدیریت کنند. فاصله کنونی جنگ و صلح در حال کم شدن است به گونه ای که کشورها علی رغم تعامل و ارتباط در جنگ سایبری، اطلاعاتی و…در تقابل هم قرار دارند.حمامی از برگزاری رزمایش” الی بیت المقدس” خبر داد و خاطرنشان کرد: تمام هدف دشمن تصرف سرزمینی است. برای ارتقای آمادگی و توان دفاعی گردان های بسیج در راستای مقابله در عرصه های دفاع و امنیت، برنامه های آموزشی مختلفی در طول سال درنظر گرفته می شود که تمرین عملی آن در رزمایش نمود می یابد.
وی با بیان اینکه بازتاب رسانه ای این رزمایش نوعی عامل بازدارندگی است، گفت: هدف از برگزاری این این رزمایش ارتقاء توان رزمی نیروها، هماهنگی بین نیروها، تمرین تاکتیک های دفاعی و امنیتی برای مقابله با دشمنان خارجی، گروه های تکفیری و …است.
حمامی با یادآوری اینکه قدرت نظامی یک کشور عامل بازدارندگی حمله و نفوذ به آن کشور است، تصریح کرد:
رزمایش گردان بیت المقدس در روزهای پنجشنبه وجمعه ۱۳ و۱۴ آبان ماه برگزار میگردد

#خبرگزاری_آوای
@avay_ir

Share Button

درباره همشهری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme