آخرین اخبار

آرد و نان یک امر مهم و حیاتی برای جامعه

به گزارش خبرگزاری آوای به نقل از پایگاه  اطلاع رسانی اردستان خبر-فرماندار اردستان گفت: مسئله آرد و نان در جامعه یک امر بسیار مهم و حیاتی برای جامعه بوده نظارت دقیق مسئولین را برتهیه و توزیع آن می طلبد.

علیرضا غیور روز دوشنبه در کارگروه آرد و نان شهرستان افزود: نان تنها موادی است که در تمامی سفره ها ی مردم وجود داشته باسلامتی آنان ارتباط مستقیم دارد لذ باید از نظرکیفیت و کمیت بشدت مورد توجه و نظارت مسئولین ذیربط باشد.

غیور تصریح کرد : نان برکت زندگی و جایگاه معنوی و ارزشمندی را در دین اسلام دارد لیکن باید نانوایان نسبت به تهیه نان مرغوب و سالم اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه در توزیع سهمیه آرد بین نانوائی ها بایستی تراکم جمعیت و کیفیت پخت را مدنظر قرار داد افزود: سهمیه آرد نباید بطور یکسان بین نانوایان توزیع و خرید آرد نیز به موقع صورت گیرد تا خللی در پخت نان بوجود نیاید.

فرماندار اردستان خواستار تشکیل تیم بازرسی و نظارت بر کار نانوایان شد و افزود: ادارات صنعت و معدن-تعزیرات حکومتی –نیروی انتظامی –فرمانداری و شهرداری و اتحادیه نانوایان در این کارگروه عضویت داشته باشند و بر کار توزیع آرد و پخت نان نظارت نمایند.

شهرستان اردستان با جمعیت45هزار نفر دارای 50واحد نانوائی نرمه وخشکه پزی می باشد.

Share Button

درباره اردستان حمید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme