آخرین اخبار

وحدت در پرتوی پیروی از ولایت فقیه است

به گزارش خبرگزاری آوای به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اردستان خبر-رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردستان گفت: وحدت در پرتوی پیروی از ولایت فقیه است و همین عامل باعث پیشرفت و ترقی ملت ایران و امید ملت های آزاده است.

حجت الاسلام و المسلمین سید جواد حیدری طباء دوشنبه در جمع خبرنگاران در محل اداره تبلیغات اسلامی با بیان اینکه وحدت یکی از دستاوردهای دین مبین اسلام است اظهار کرد: پیامبر اکرم(ص) بعد از هجرت تاریخی خویش از مکه به مدینه شاکله جامعه اسلامی را بر اساس وحدت قرار داد و همین وحدت عامل پیروزی گردید.

وی گفت: وحدت بود که در سال های اولیه دروازه های حجاز را در نوردید اما در همان اوایل بعد از رحلت پیامبر(ص) منافقین مسیر اسلام را دگرگون کردند تصریح کرد: اگر وحدت مسلمانان ادامه پیدا میکرد امروز دین مبین اسلام به عنوان مهمترین ادیان توحیدی در عالم گیتی می درخشید.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردستان با بیان اینکه وحدت عامل پیروزی انقلاب اسلامی بود خاطرنشان کرد: عامل وحدت بود که باعث شده ملت ایران به همه توطئه های داخلی و خارجی فائق آید.

حیدری طباء افزود: وحدت در پرتوی پیروی از ولایت فقیه بوجود خواهد آمد و همین امر باعث پیشرفت و ترقی ملت ایران و امید ملت های آزاده می باشد.

وی در ادامه به خلق حماسه 9دی توسط همه ملت ایران برای ناکام گذاشتن توطئه های خارجی اشاره کرد و افزود: 9 دی پاسداشت از همه ارزش ها و دستاوردهای مقدس نظام جمهوری اسلامی می باشد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردستان مهمترین دستاورد نظام مقدس جمهوری اسلامی را جایگاه رفیع ولایت فقیه اعلام کرد و گفت: هنجارشکنان این خیمیه عمود نظام را مورد هجمه قرار داده بودند که این بار هم مردم با بصیرت ایران با حضور در صحنه، حماسه 9 دی را خلق کردند.

حیدری طباء برگزاری گردهمایی، توصیه به روحانیون در خصوص بیان اهمیت حماسه 9 دی و جلسه با گروه های هدف را از برنامه های اداره تبلغات اسلامی اردستان برای گرامی داشت حماسه 9 دی اعلام کرد

Share Button

درباره اردستان حمید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme