آخرین اخبار

یک پیشنهاد به نامزدهای نمایندگی مجلس(ارسالی از آقای ناصر یزدیان)

سلام علیکم

سرور گرامی

اینک که اراده فرموده اید جهت خدمت به مردم شهر ها وروستاهای دیار کویریمان آستین بالا زده و باشرکت در جلسات مجلس شورای اسلامی  جهت اداره امور کشور قوانین جدید تصویب کنید و یا قوانین گذشته را اصلاح کنید ؛ یشنهادی از طرف روستاییان حاشیه کویر دارم .

 عزیز وطن می آیی تا علاوه بر آنچه درباره حضورت در مجلس گفتم چون اختیار در بررسی مسائل کل کشور داری برایت آرزوی موفقیت وتوان در این راه دارم ؛ ولی کاندید عزیز در این راه از توانمندیهایت بگو ؛ از ایده هایت بگو ؛ از راه کارهایت بگو؛ از استعداد های منطقه بگو ؛ از محرومیت ها ی مردم بگو ؛ تامیتوانی بگو و بگو و بگو .

 ولی مبادا مشکلات آب و تلفن همراه و تلفن ثابت منطقه ریگستان را حل کنی  همانطور که در ادوار گذشته هم وعده دادند وحل نکردند واین سلاح تبلیغاتی را برای شما گذاشتن . شماهم این اسلحه را برای آیندگان بگذارید در ودیوار مسجد امیراباد شاهد است من از جوانی در حضور بزرگان روستا خدمت کاندیداهای نمایندگی بوده ام وبارها شنیده ام که الان نزدیک عید است ولی حتما تا اواسط اردیبهشت مشکل حل میشود بسیار از بزرگان روستا منجمله والدین خودم به جهان باقی سفر کردند موی سر وصورتمان سفید شد ولی مشکل حل نشد .

اینک برای راهنمایی شما یک شعر و ضرب المثل را لت و پار میکنم

مشکل را دیگران حل نکردند  و شما بردید

شما هم مشکل حل نکنید تا دیگران ببرند

به هر حال شرکت در انتخابات را وظیفه شرعی وملی خود می دانیم وعدم تحقق وعده ها به وعده دهندگان مربوط است نه به اعتماد کنندگان به آنها

ایام عزت پایدار …….  بنده کوچک خدای بزرگ ..  ناصریزدیان

Share Button

درباره هم وطن

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme