آخرین اخبار
در همایش وقف و رسانه و یاوران وقف که روز ۲۶ آذرماه هم‌زمان با هفته گرامیداشت وقف، از خبرگزاری صدا و سیما، واقف نمونه و هیات امنا آستان مقدس امازادگان یعقوب و ابراهیم(ع) روستای حسن آباد شهرستان اردستان تجلیل و قدردانی شد.

تجلیل و قدردانی از اصحاب رسانه و واقفان، متولیان، هیئت‌امنا امامزادگان استان در همایش‌ وقف و رسانه و یاوران وقف

به گزارش خبرگزاری آوای، به نقل از سایت رسا محله شهر مهاباد: همایش‌ وقف و رسانه و یاوران وقف با تجلیل و قدردانی از اصحاب رسانه و واقفان، متولیان،هیئت‌امنا امامزادگان استان برگزار شد.

در همایش وقف و رسانه و یاوران وقف که روز ۲۶ آذرماه هم‌زمان با هفته گرامیداشت وقف،با حضور آیت الله مقتدایی(عضو مجلس خبرگان رهبری)،مهندس فولادگر و خانم اخوان(نمایندگان اصفهان در مجلس  شورای اسلامی)، دکتر احمدی(مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان)،حجت‌الاسلام صادقی(مدیرکل محترم اوقاف و امور خیریه استان اصفهان) و حجت الاسلام سید علی طباطبایی(سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردستان) در سالن اجتماعات کوثر آستان مقدس حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم‌السلام) اصفهان برگزار شد، از خبرگزاری صدا و سیما، واقف نمونه و  هیات امنا آستان مقدس امازادگان یعقوب(ع) و محمد(ع) روستای حسن آباد شهرستان اردستان تجلیل و قدردانی شد. 

حجت‌‌الاسلام صادقی تصریح کرد: تشویق و ترغیب مردم و رسانه به‌سوی وقف برای رفع نیاز‌های جامعه از مهم‌ترین اهداف برگزاری همایش‌های وقف و رسانه و یاوران وقف به‌شمار می‌رود.

2 3 4 5 6 7 8 9

Share Button

درباره اردستان حمید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme